11 ја следат оваа компанија


NL ENERGIZE ORIGINAL - Banana Punch

85 ден.

Шифра:

DMTZ-70

Опис

За да можете да дадете се од себе за време на тренинг или натпревар, вашите резервоари за енергија мора да се наполнети, но исто така и за време на тренинг вие мора да го снабдувате вашето тело со јаглехидрати.PowerBar за првпат го произведе својот прв јаглехидратен бар во 1986 год.Оригиналните Energize барови се одличен избор за јаглехидрат во цврста форма кои се лесни за џвакање. Со C2MAX обезбедуваатнаучно развиена мешавина од јаглени хидрати со сооднос 2: 1 на извори на глукоза и фруктоза, како и натриум и магнезиум за поддршка на вашата минерална рамнотежа.СоставФруктоза-гликозен сируп, овошна подготовка (13%) [овошни пиреа (банана (19% *), јаболко), шеќер, фруктозен сируп, лактоза, маснотии од семка од палма, средство за гелирање(пектин), ароматизација, киселина (лимонска киселина)] , малтодекстрин, снегулки од овес (11%), млечни протеини,оризови грицки (гриз од ориз, шеќер, пченичен глутен,масти од палма, брашно од јачмен, сол), паста од бадем, натриум цитрат, масло од репка, магнезиум карбонат, арома, сол. * што се однесува на подготовката на овошје.Може да содржи:кикирики,лешници и сојаПрепорачана употреба- 1 – 4 барови/ дневно.- Земете еден бар еден час пред тренинг и/или за време на тренинг.- Како составен дел од разновидна и балансирана исхрана.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.