11 ја следат оваа компанија


NL Kre Alkalyn 1500 120 caps

1280 ден.

Шифра:

DMTZ-96

Опис

Кre-Alkalyn® е нова форма на креатин со pH поголема од 12, до која се доаѓа со користење на светски патентиран процес на производство.Kre-Alkalyn® е без оптоварување, нема циклус, нема несакани ефекти, 100% стабилен креатин, кој ви дава непосредни резултати. Всушност, на повеќето спортисти им требаат само 1-3 капсули на ден за да постигнат резултати еднакви или подобри од сите други нестабилни производи на креатин.Препорачана доза:Денови на тренингот: 1 капсула наутро прибл. 30 минути пред првиот оброк, а потоа 1-2 капсули прибл. 30 минути пред тренингот. Испијте со приближ. 300 мл вода.Денови без тренинг: 1 капсула наутро прибл. 30 минути пред првиот оброк, а потоа 1-2 капсули прибл. 30 минути пред последниот оброк. Измијте со прибл. 300 мл вода. Состојки: пуфер креатин монохидрат (Kre-Alkalyn®), желатинска капсула (направена од чист желатин, вода, боја: титаниум диоксид), анти-правечки агенси: магнезиум стеарат, силициум диоксидПредупредување за алергени: Може да содржи траги од млеко, јајца, соја, глутен, школки, дрвја ореви и кикирики.Предупредување: Не користете го овој производ ако сте бремени или доите. Производот не е дизајниран за деца. Да се чува подалеку од деца. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза! Да се чува на температура не повисока од 25 ° C на ладно и суво место далеку од сончева светлина. Производот не треба да се користи како замена за разновидна исхрана. Производителот не одговара за каква било штета предизвикана од неправилна употреба или складирање

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.