11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

NL OATEIN MILLIONAIRE CRUNCH

139 ден.

122 ден.

Шифра:

DMTZ-120

Опис

Протеински бар со низок шеќер Ако бевме бренд за колкови, би го опишале HYPE Bar како „без вина“, „премиум протеинска лента“ или би рекле дека ќе се појави „Raise The Bar“. Иако можеби не бевме најкул бренд во светот, ние сме прилично сигурни дека знаеме како да ја направиме најдобрата протеинска лента во светот. Опис на производот Оатеин милионер во криза не измамник. Целосно декадентен, Милионерскиот крик е совршено задоволство без вина, слаб шеќер и веганско уживање! • Дебел слој на богато чоколадо над smoooooth карамела, на перници на кревет од овесна, крцкава храна исполнета со протеини. • Нашиот начин е да го добиеме класичниот „Милионер“, „Кршум“, без палмино масло и е спакуван со 15 грама вегански протеин. О, и дали спомнавме дека е блумин вкусен? • Crunch е достапен во три вкусови. Солен карамел и чоколаден портокал се вегански протеински решетки, додека карамелот од лешник е вегетаријанска протеинска лента. • Нула / низок шеќер 15g протеини Веган (2 вкусови вегански, 2 вкусови вегетаријански) • Преполно со овес со низок ГИ за целодневна енергија • Секоја кутија содржи 12 x 58g парче милионер

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.