11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

NL PowerBar ISOACTIVE – 1320 g – portokal

1190 ден.

1047 ден.

Шифра:

DMTZ-127

Опис

Изотоничен електролитен напиток за спортисти со 5 минерали, и јаглехидрати, со вкус на црвено овошје.Изотоничен спортски напиток за максимална хидратација.Употребувајте како дел од разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Пијте според личното чувство за жед, 2-3 порции дневно.Препорачана употреба: Пијте на секои 15 минути по 150 – 200 ml. Инструкции за мешање (1 порција): Измешајте 33 g (приближно 1,5 дозер, пакувањето содржи дозер) со 500 ml вода.Состојки: Декстроза, малтодекстрин, фруктоза, минерали (натриум цитрат, натриум хлорид, калциум лактат, калиум хлорид, магнезиум карбонат), регулатор на киселост (лимонска киселина), природни ароми, сок од цвекло во прав. Може да содржи: соја, млеко.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.