11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

NL SAMURAI LEVEL 99 | 18gr

78 ден.

69 ден.

Шифра:

DMTZ-146

Опис

Samurai Shadow LEVEL 99 Најмоќниот Pre Workout досега претставен на пазарот- Максимален ФОКУС- Максимална ЕНЕРГИЈА - Максимална СИЛА- Максимална ИЗДРЖЛИВОСТ - Максимален МУСКУЛЕН РАСТ Состојки: Цитрулин малат 2:1, аргинин хидрохлорид, бета аланин, тирозин, натриум бикарбонат (е500ii) (регулатор на киселост), силициум диоксид (агенс против згрутчување), калциум фосфат (агенс против згрутчување), манго арома, арома на цреша, кофеин, Panax Ginseng (10% гинсенозиди), арома на јагода, концентрат од сок од цвекло (боја), екстракт од црн морков, ацесулфам К (засладувач), екстракт од Bacopa monnieri (30% бакозиди), арома на лимон, сукралоза (засладувач), стевиол гликозиди (Е960) (засладувач), малтодекстрин.Внимание:Полна доза 18гр препорачана само за професионални спортисти !!!Висока содржина на кофеин 200мг во дневна доза !!!Препорачаната дневна доза е 18 g.Препорачана употреба: Измешајте 1 сервирање – 18 g (3 рамни дозерки – пакувањето вклучува дозер) со 300 ml вода и консумирајте еднаш дневно пред тренинг. Земете 15 минути пред тренинг. Ви препорачуваме да го користите вага за мерење на точна количина. Консумирајте веднаш по подготовката. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не служат како замена за разновидна исхрана. Урамнотежената исхрана и здравиот начин на живот се препорачани. Да не се користи кај деца, бремени жени и доилки.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.