11 ја следат оваа компанија


NL SUPER MASS GAINER BAR | 90 gr

160 ден.

Шифра:

DMTZ-159

Опис

Секој што е во потрага по зголемување на мускулна маса и сила знае дека протеинот е есенцијален за раст на мускулите. Dymatize Super Mass Gainer баровите се извонредни протеински барови дизајнирани специјално за (Hardgainers), или оние кои тешко се здобиваат со мускулна маса.Со 27 – 28г протеин со премиум квалитет зависно од вкусот, вклучувајќи 5.4 g BCAAs, и квалитетен извор на јаглехидрати, овој 90 г бар ја содржи добитната комбинација од одличен квалитет и фантастичен вкус. Dymatize Super Mass Gainer баровите се правиот избор за конзумација по тренинг.Висока содржина на протеин: 27 – 28g премиум протеин по 90 г бар, зависно од вкусотПротеинот придонесува за раст на мускулна маса5.4 г BCAAs* по 90 г бар;28 г јаглехидрати по 90 г бар* BCAAs (аминокиселини од разграден ланец: L-leucine, L-isoleucine, L-valine) се наоѓаат природно во протеинотМоже да содржи траги од кикирики, ореви и глутен.-Конзумирајте еден бар на ден (90 г), по тренинг-Како дел од избалансирана исхрана и здрав начин на живот

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.