11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

NL TIGGER Zero bar - 60gr – со вкус на ванила карамела

100 ден.

88 ден.

Шифра:

DMTZ-164

Опис

Протеински бар со ниско ниво на јаглехидрати, со засладувачи.Препорачана доза: Земете 1 бар дневно. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза! Прекумерната употреба може да произведе лаксативни ефекти!Нутривни вредности во 60гр:Енергетска вредност-282Kcal,Масти-14.8гр,Заситени масти- 7.9гр,Јаглехидрати-20.0гр,Шеќери-1.5гр,Влакна-2.0гр,Протеин-16.1гр,Сол-0,1гр.Состојки (ванила карамела): Амикс ™ Протеинска мешавина 22,3% (изолат протеин од млеко , концентрат протеин од сурутка); темно чоколадо со засладувач 21,7% (засладувач: малтитол, какао маса, путер од какао, какао во прав, емулгатори: соја лецитин и Е476); засладувачи: малтитол сируп, малтитол во прав и сукралоза; навлажнувач: глицерол; растителна маст (масло од шеа, палмово масло во различни рации); кикирики 7,6%, полнење: полидекстроза; стабилизатор: колаген хидролизат; карамелизирано млеко во прав 2,4% (обезмастено млеко, шеќер, крем, путер млеко), соја грицки со какао 2,2% (соја протеин, гриз од ориз, шеќер, какао во прав, соја брашно, сол, арома); јадро од бадеми 0,7%, емулгатор: соја лецитин; арома, натриум хлорид; регулатор на киселост: лимонска киселина; антиоксиданс:мешавина од токофероли Д.Предупредување за алергени: Може да содржи траги од јајца, глутен, школки, јаткасто овошје и кикирики.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.