9 ја следат оваа компанија


NORMADERM Normaderm ANTI-ÂGE Нега против неправилности и брчки 50 ml

1494 ден.

Шифра:

VCHY-11
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Првата Vichy нега за неправилности и брчки, погодна и за чувствителна кожа.За жени над 30 годишна возраст, кои се борат со неправилности на кожата и се соочуваат со првите брчки. Некомедогената, хипоалергена формула со термална вода на Vichy е нежна и кон чувствителната кожа. Тестирано на чувствителна кожа.После 30-тата година: кај масна и/или кожа со неправилности може да се појави двоен проблем. Неправилностите, масниот сјај, црвенилото и проширените пори сеуште се присутни, а веќе се појавуваат и првите брчки. Затоа, потребно е да се користи посебна нега за истовремен третман на неправилностите и брчките. Откријте ја моќта на LHA на вашата кожа и дерматолошки активните состојки со пилинг-дејство во комбинација со витаминот Ц кои делува против стареењето. Таквиот состав ќе ви гарантира двојна ефикасност. Неправилностите се намалени, брчките ублажени, а вашата кожа е видливо поздрава.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.