9 ја следат оваа компанија


NUTRILOGIE 1 Длабинска нега за сува кожа Дневна нега

1678 ден.

Шифра:

VCHY-31
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

За жени со сува кожа. Оваа крема е збогатена со термална вода Vichy која ја смирува, зајакнува и обновува вашата кожа и ви дава 24 часовна хидратација. За 24 часа чувствувате удобност и при тоа потполно ја негува вашата сува кожа. Потполно хранливо делување: моментално смирува и долготрајно обновува.Патентирана многу хранлива активна состојка Sphingo-липид, резултат на десетгодишно истражување, е повеќе од обична активна состојка која ги надополнува изгубените липиди. Тој повторно ја учи вашата кожа да го синтетизира сопствените липиди и да и помага при реконструкција на хидролипидниот филм кој ќе спречи губиток на вода.Вашата кожа е моментално смирена. Сувоста и затегнатоста се ублажени за 24 часа удобност и еластичност. На сувата кожа повторно и се враќа квалитетот на нормална кожа.Во само 28 дена природнот ниво на хидратација е вратено.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.