9 ја следат оваа компанија


PURE VIT C10 SERUM 30ML

2279 ден.

Шифра:

LRCH-50
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

PURE VITAMIN C10 обновувачки серум против брчки. Содржи чист витамин Ц, салицилна киселина и невросензин за враќање на целосниот сјај. Погоден е и за чувствителна кожа. Антиоксиданс. Кожата е помека, хидрирана и посјајна во само еден момент. Брчките и тенките линии се намалени. Кожата делува како да е трансформирана, текстурата и тенот на кожата изгледаат поизедначени. Кожата е повеќе мазна и изедначена и го достигнува свој целосен сјај. Да се нанесува наутро на лицето и вратот. Да се избегнува пределот околу на очите. Да се користи заедно со SPF заштита. Лесна, брзо абсорбентна текстура. Свиленкаста, немрсна трага. Оптимална подлога за шминка. Локално применет, овој антиоксидантен серум може да помогне во спречување и корекција на вообичаени знаци на стареење, како што се губење на еластичност, пигментација, безживотност на кожата, како и ситни линии и брчки. Игра важна улога во задржувањето на влажноста и ја зголемува блескавоста на кожата.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.