11 ја следат оваа компанија


PURETÉ THERMALE 3 во 1: интегрално средство за отстранување шминка од чувствителна кожа на лицето и очите 200 ml

1075 ден.

Шифра:

VCHY-17

Опис

Во еден чекор: чистење на лицето, тонизирање и отстранување на шминка од очите. За чувствителна кожа и очи, погодно за корисници на контактни леќи. Хипоалергено. Без парабени. Тестирано под дерматолошки и офталмолошки надзор. Со Vichy термална вода. Збогатено со природен екстракт од карите масло и активната состојка Captelae со својства против загадувањето, ја чисти кожата од сите нечистотии и честички од загадувањето.Кожата е чиста, мека, со чувство на свежина и пријатност.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за територијата на Град Скопје
 • Достава низ цела Македонија изнесува 150 ден. за нарачки со сума под 3.000 денари. (Над 3000 ден доставата е бесплатна)
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688 ; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.