9 ја следат оваа компанија


Rosaliac AR Intense 40 ml

1372 ден.

Шифра:

LRCH-24
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Интензивна нега. Го намалува локализираното црвенило. Немрсен, освежувачки гел со течна текстура. Некомедогено. Хипоалергенско.Поттикнува повлекување на локализирано црвенило и спречува повторна појава.Ефикасно дејство против враќање на црвенилото.За чувствителна, нежна кожа склона кон купероза и појачано црвенило.Интензивен концентрат кој комбинира три активни супстанции за намалување на црвенилото со тоа што делува на самиот извор и спречува повторно појавување.ИНОВАЦИЈА амбофенол: моќен растителен екстракт со висока содржина на полифеноли што ги стеснува крвните садови и ги зајакнува нивните sидови.Невросензин како негувателна активна супстанција ја намалува појавата на црвенило.Термалната изворска вода на La Roche-Posay делува против иритација и ги чисти запушените пори.Херметичко пакување од новата генерација за високо прочистена формула. Без конзерванси, парабени, алкохол, парфеми и бои.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.