11 ја следат оваа компанија


SLOW ÂGE Дневна нега која делува на знаците на стареење при нивното настанување 50 ml

2085 ден.

Шифра:

VCHY-39

Опис

Slow Âge е прва Vichy "slow ageing" нега која делува на знаците на стареење во нивното настанување, за кожа што бара здравје и младост.За сите типови на кожа.ИЗБЕГНУВАЈТЕ ГО ПОДРАЧЈЕТО ОКОЛУ ОЧИТЕ. Погодно за чувствителна кожа. Хипоалергено. Без парабени. Лабораториите Vichy по прв пат обединиле пробиотска состојка бифидус, екстракт од коренот на бајкалска капа со антиоксидативно делување, кои во Кина се користат веќе 2000 години, и Vichy менерализирана термална вода. Негата содржи и SPF 25.Кожата е моментално хидрирана и заштитена. Од ден во ден се намалуваат знаците на стареење, кожата е појака и зрачи со здравје и младост.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за територијата на Град Скопје
 • Достава низ цела Македонија изнесува 150 ден. за нарачки со сума под 3.000 денари. (Над 3000 ден доставата е бесплатна)
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688 ; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.