9 ја следат оваа компанија


Тетесепт купка BACK WARMING BATH

455 ден.

Шифра:

TETES-22
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Природната суштина на калта со минерали со затоплувањеЗа опуштање и релаксација во напнатост во грбот, рамената и вратот.Концентрирана бања 125 мл, без меур, за 12 капења.Релаксирачка купка која содржи природна кал и обезбедува долготрајно длабоко затоплување кое го опушта вратот, грбот и рамената.Уникатна мешавина со моќност на природна кал и нејзините вредни компоненти како што се влажна киселина и минерали, во комбинација со метил никотинат, обезбедува долготрајна топлина и го подобрува периферниот проток на крв.Моментален ефект: Подобрената апсорпција на растителни масла доведува до значително намалување на напнатоста и олеснување.Долготраен ефект: Продолжено пријатно чувство со часови по капењето. Искористете го долготрајниот ефект на оваа единствена комбинација и ослободете се од напнатоста, ослободете ја напнатоста и нанесете го вашето тело да се чувствува подобро. Дерматолошки тестирано. Ја храни и негува кожата благодарение на липозомите. Нема парафин, силикон и минерални масла. Погоден за вегани.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.