8 ја следат оваа компанија


Тетесепт високо концентрирана купка со природни есенцијални масла - ИНДИЈСКА АЈУРВЕДА

435 ден.

Шифра:

TETES-14
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Доведете ги умот и телото во хармонија.Масло од лотос + јасмин + бадем. За 12 капења.Скапоцената, ајурведска формула се состои од софистициран мирис на лотос, смирување на јасмин и хранливо масло од бадем. Оваа уникатна мрсна бања со скапоцени липозоми обезбедува целосна релаксација и остава свилено меко чувство. Откријте чувство на вистинска хармонија и рамнотежа!Ајурведата - „наука за долг живот“ - се смета за најстар систем на заштита на здравјето на луѓето. Таа има за цел да ги внесе телото и духот во хармонија. Ова може да се постигне преку јога, ајурведска исхрана, заздравување со билки и третмани со топло масло. Совет Ајурведа: Вдишете и издишете длабоко во лотосот 2 минути, непосредно пред да се бањате и пронајдете го внатрешниот мир. Развиен во согласност со тековните научни достигнувања. Дерматолошки тестирано. Ја храни и негува кожата благодарение на липозомите. Нема парафин, силикон и минерални масла. Погоден за вегани.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.