11 ја следат оваа компанија


Toleriane Ultra 40 ml

1415 ден.

Преостанато време

Шифра:

LRCH-25

Опис

Интензивна смирувачка нега.Интензивно и долготрајно го ублажува секојдневното чувство на непријатност кај лица со кожа склона кон алергии или со нетолерантна кожа.За кожа склона кон алергии или нетолерантна кожа.Станува збор за вистински подвиг во формулацијата: исклучително минималистичка, бескомпромисна и многу безбедна формула. Во суштинаформула која се сведува на најважното, која содржи минимално состојки и која е ослободена од сите материи што можат да ја иритираат кожата или да предизвикаат алергиска реакција.Екстремно минималистичка формула со интензивна смирувачка моќ, благодарение на невросензинот, активната состојка која делува на механизмите за надразливост на кожата. Смирувачкиот ефект е зајакнат благодарение на новото соединение со смирувачката термална вода на La Roche-Posay која делува против иритациите. Некомедогено. Изразито висока толеранција. Тестирано на кожа склона кон алергии. 0% конзерванси / парабени / мирис / алкохол / бои / ланолин.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.