40% попуст на Anti Aging дермапен третман на лице во Нутри Диет Клуб во вредност од 3000 ден. по цена од 1790 ден.

Цена

1790 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1210 ден.

Купени: 3

Добивате

Anti Aging дермапен третман на лице (времетраење: 30 мин.)

*Потребно е да не ставате шминка и пудра пред третманот како и 48 часа после третманот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.05.2023 до 31.08.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно е да не ставате шминка и пудра пред третманот како и 48 часа после третманот
 • Закажете го вашиот третман на 075 205 143 или на емаил адреса [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Дермапен третман, познат и како micro-needling работи преку контролирано создавање на микроповреди во кожата кои стимулираат синтеза на нов колаген и еластин кои имаат за цел да ја обноват, заздрават и подмалдат кожата во горните слоеви. За време на постапката се нанесуваа висококонцентрирани серуми од корејската козметика Jeu Derm за уште подлабока хидратација и подобра ефикасност. Резултатите се видливи веднаш 
Дермапенот се користи за корекции и за подобрување на состојбата на:
 • Фини брчки, пушачки брчки над усните, околу очите, челото, вратот и деколтето
 • Подобрување на скалпот и косата
 • Затегнување на кожата anti-aging третман
 • Намалување на големи проширени пори
 • Хиперпигментации
 • Стрии на градите и телото
 • Хируршки лузни и лузни од акни
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.