4 ја следат оваа компанија


Здравје и нега за вашето лице! 87% попуст на ласерски анти акне третман на лице во Alter Ego во вредност од 2500 ден. по цена од 330 ден.

Цена

330 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

87%

Заштеда

2170 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 20 | Остануваат: 0

Добивате

Ласерски анти акне третман на лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2019 до 04.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Се препорачува серија од 4 третмани за целосни резултати
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи

Опис

Фази на третманот:

 • Чистење со млеко
 • Тоник
 • Ласер
 • Зашититен крем

За компанијата

Центарот за Естетика Алтер Его постои веќе 7 години со основна дејност - професионални третмани на лице и тело, под контрола на специјалист дерматолог. Други третмани кои ги нуди стоудиото се медицинска масажа, која ја изведува сертифициран физиотерапевт; Органски депилации изведувани од сертифициран козметолог. Официјални претставници и дистрибутери на Прима козметика.

Prima козметика е еден од лидерите во областа на производите за нега на лице, тело, коса, кожа и нокти за професионална употреба. Основана во 1987 година, како компанија во семејна сопственост. Прима козметика со текот на годините ја гради својата репутација преку развивање на над 300 производи кои се препознатливи по нивниот исклучителен и постојан квалитет. Обезбедуваат козметика во фризерски салони, СПА и велнес центри, бањи, дерматолошки ординации, центри за физикална терапија и рехабилитација во Србија и регионот. Мисијата на основачите на Прима Козметика е да им даде на деловните партнери доверба и безбедност преку производи со супериорен квалитет, модерна технологија и модерен дизајн. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во областа на нега на кожата и ноктите, иновативниот дух и креативниот пристап кон најновите трендови, производите на Прима козметиката целосно ги исполнуваат целите за кои се наменети.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.