97% попуст на онлајн курс: Anti Money Laundering Specialist + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 630 ден. (365 €) по цена од 682 ден. (11 €)

Цена

682 ден.

Вредност

22630 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21948 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Anti Money Laundering Specialist

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 10
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2021 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Do you want to protect your finances and bank accounts from fraudulent activity? Take initiatives to become an Anti Money Laundering Compliance Officer with this Anti Money Laundering Course. This anti-money laundering training course will train you how to detect and assess suspicious money laundering activities that pose potential threats to your organisation.

This course is perfect for those who work in the legal, financial, or real estate sector, as well as in roles that involve frequent cash transactions. By the end of the course, you’ll learn how to assess risk and determine if a transaction is suspicious. You will explore the Anti-Money Laundering Act in detail, and the different stages of money laundering.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.