6 ја следат оваа компанија


Спреј против лизгање - Anti slip spray

750 ден.

 • Булевар Туристичка 26, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 463 533

  info@suna.mk

Опис

Anti-slip aerosol е раскрскувач кој се користи против лизгање на повеќето метални, дрвени, керамички или бетонски површини во ентериерот и екстериерот.

 • Безбоен и траен и не го нарушува изгледот на подот.
 • Лесно се користи, а кога ќе се исуши, создава цврст и траен слој отпорен на абење, гребењее лупење и пукање и истовремено овозможува заштита од бензин, масла и други супстанции кои можат да ја оштетат површината. Идеален е за употреба на скали, ивици, базенти,рампи, пешачки премини и многу други површини.

Количина: 426 мл.
Покривност: 1. 3м2 (спреј)

 

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "XXX"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Суна бои и лакови им нуди на своите креативци, професионалци и индустриски корисници иновативни, прилагодени, еколошки и одржливи решенија за заштита и декорација на различни површини.Со историја која датира од 1958 година, преку однос базиран на меѓусебна доверба, лојалност, професионализам и квалитетна услуга, ги препознаваме потребите на нашите потрошувачи и настојуваме да понудиме квалитетно и уникатно портфолио на производи.Во нашата понуда можете да проајдете производи од реномирани производители со премиум квалитет за обработка и декорација на внатрешни и надворешни површини, ѕидни тапети и самолепливи пластифицирани фолии , епоксидни смоли, премази за дрво и метал, програма за автомобилски бои и козметика, изолации, алати.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.