Ексклузивен хидро и antiage третман на лице во 15 чекори! 81% попуст на хидро третман за лице во Skin Solution во вредност од 1800 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

81%

Заштеда

1450 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 40 | Остануваат: 0

 • ул. 29ти Ноември бр. 4

  Одведи ме таму

  02 6134111, 078 261 996

Добивате

Ексклузивен хидро и antiage третман на лице во 15 чекори (времетраење: 45 минути)

Фази на третманот:

 • Чистење со млеко
 • Тонирање со хидрантен тоник
 • Пилинг
 • Вапазон
 • Озонска терапија
 • Вакумско чистење
 • Криотерапија
 • Хидро antiage маска
 • Хидро antiage серум
 • Топла терапија
 • Хидро antiage крем
 • Флуид за хидратација
 • Колор контрол крем
 • Фотопротекција
 • Darsonval

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 07.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи
 • Понудата важи само за жени

Опис

Ефекти: моќна хидратација, ревитализација, антибактериски ефект и anti-age ефект.

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution врши:

 • Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести 
 • Консултации во врска со вашата кожа
 • Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи)
 • Третирање на кожни алергии
 • Инјектирање на дермални филери
 • Инјектирање на ботокс
 • Микродермоабразија
 • Ултразвучна кавитација
 • Ултразвучен пилинг, лифтинг на лице, јонофореза, вакум, дарсонвал, анти-ејџ третмани 
 • Третмани за избелување (пигментација и флеки), хемиски пилинг, класичен третман за лице, третман за сува и дехидрирана кожа, третман за нормална и комбинирана кожа, екслузивни третмани за сјај и хидратација, хидролифтинг третмани, третмани за околу очи, медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

За компанијата

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија.

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution  врши: Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, лифтинг на лице, јонофореза, вакум, дарсонвал, анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), хемиски пилинг, класичен третман за лице, третман за сува и дехидрирана кожа, третман за нормална и комбинирана кожа, екслузивни третмани за сјај и хидратација, хидролифтинг третмани, третмани за околу очи, медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.