8 ја следат оваа компанија


Антиалергиски Перници полнети со 100% Силиконски Снегулки

279 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Опис

Антиалергиски перници составени од:
 
  • Штепувана навлака со патент на едната страна за подобро регулирање на висината и тежината на перницата.
  • Полнило од Силиконски снегулки низ кои полесно циркулира воздухот во текот на спиењето.
  • Димензии 70cm x 50cm
  • Тежини од 750 грама и 1000 грама

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

HOME TEXTILE

Производство на текстилни производи за домаќинство

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.