12 ја следат оваа компанија


Антибактериски гел Biosept 100ml

90 ден.

Шифра:

7007070

Опис

 • Антибактериски гел наменет за чистење и дезинефкција на кожа.
 • Превенција и заштита од вируси, бактерии и габички.
 • Може да се користи повеќе пати во текот на денот, има пријатен мирис, не ја масти и не ја исушува кожата.
 • Погоден е за сите типови на кожа кај деца и возрасни.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.