Збогувајте се со целулитот! 50% попуст на антицелулитен третман во Нутри Диет Клуб во вредност од 1000 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

501 ден.

Преостанато време

Добивате

Антилелулитниот третман се прави со помош на апарат за намалување на целулитот и резултатите се веднаш видливи.

*Третманот трае 40 мин.
*Третманот не може да го користат лица со нерегулиран притисок, песмејкери, лица со вграден имплант и попуштени вени.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 18.09.2023 до 25.12.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Закажете го вашиот третман на 075 205 143 или на емаил адреса [email protected]
  • Третманот трае 40 мин.
  • Третманот не може да го користат лица со нерегулиран притисок, песмејкери, лица со вграден имплант и попуштени вени.
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Антилелулитниот третман се прави со помош на апарат за намалување за веднаш видливи резулати. 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.