Ефективен третман за тело! 65% попуст на антицелулитна масажа во времетраење од 20 мин. од козметичко студио Виенска Убавина во вредност од 400 ден. по цена од 140 ден.

img

Цена

140 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

65%

Заштеда

260 ден.

Купени: 63

Добивате

Антицелулитна масажа во времетраење од 20 мин.

*Козметичко студио Виенска Убавина започна со работа, закажете го својот термин на тел: 070 900 419

Услови

  • Купонот може да се искористи од 08.03.2020 до 30.06.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 
  • Третманите се наменети само за жени
  • Од оваа зделка може да се купат максимум пет купони од еден корисник
  • Козметичко студио Виенска Убавина започна со работа, закажете го својот термин на тел: 070 900 419
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Антицелулитната масажа претставува масажа која ќе ја активира циркулацијата, ќе го подобри одвојувањето на ткивото и топењето на мастите со што допринесува за сигурни и долготрајни резултати.

За компанијата

Козметичкото Студио Виенска Убавина е место каде можете да се релаксирате и разубавите уживајќи во опуштена атмосфера.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.