За мазна кожа! 46% попуст на антицелулитна масажа со Abox масажер од Магични раце во вредност од 900 ден. по цена од 490 ден.

img

Цена

490 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

46%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Антицелулитна масажа со Abox масажер 

*Времетраење на масажата е 50 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.03.2020 до 31.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Антицелулитната масажа со Abox масажер достигнува длабоко под слоевите на ткивата за да ги активира клетките внатре. Придобивките од оваа масажа се тоа што ги намалува масните наслаги околу половината, го елиминира вишокот на бутовите, ја стеснува половината, ги дефинира рацете и нозете, ги формира бутовите и задникот, ги намалува таложењата на грбот и абдоменот и ги прераспределува мастите на задникот.

Антицелулитната масажа со Abox масажер станува апсолутен хит во светот и станува сè попопуларна секој ден. Третманите даваат до 6 пати побрзи резултати во споредба со класичните. Со оваа масажа, можни се големи трансформации за еден ден односно еден третман. Не е неопходно да се чекаат 10 третмани за да се види разликата бидејќи со секој третман се постигнува разлика.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.