29% попуст на антицелулитна масажа од Алексејов Физикална во вредност од 350 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

29%

Заштеда

100 ден.

Купени: 10

Добивате

Антицелулитна масажа (времетраење од 30 мин.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.05.2019 до 30.06.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Негувајте го вашето тело затоашто сте го заслужиле тоа!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.