Ослободете се од целулитот! 45% попуст на антицелулитна масажа со термо ќебе од Магични раце во вредност од 900 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

45%

Заштеда

401 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Антицелулитна масажа со термо ќебе (времетраење: 50 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.03.2023 до 31.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Антицелулитната масажа е масaжа со посебна техника на работа со која се овозможува ослободување на заробениот (наталожен) целулит и помага во негово брзо елиминирање.

За време на антицелулитната масажа се лежи на термо ќебе за дополнително загревање на телото

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.