51% попуст на пакет од 5 антицелулитни масажи во Mona City Fashion во вредност од 2000 ден. по цена од 990 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

1010 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 2

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Пакет од пет антицелулитни масажи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Понудата важи само за жени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Ослободете се од вишокот целулит! 

Со масажите во салонот Mona City Fashion ослободете се од вишокот целулит за екпресен временски период и постигнете видливи резултати.

Дозволете му на професионалниот тим од Mona City Fashion да се погрижи за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.