50% попуст на антицелулитна масажа од Thai Massage & Beauty Spa во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

 • ул. Македонија бр. 6/1-1 (над Play Caffe)

  Одведи ме таму

  070 210 312; 02 3112 584

Добивате

Антицелулитна масажа (времетраење 30 мин)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.02.2019 до 25.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 070 210 312 или 02/3112 584
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

За релаксација, уживање и разубавување на вашето тело!

Услуги кои ги нуди салонот:

 • третмани на лице
 • маникир
 • педикир
 • депилација со топол восок
 • ласерска депилација
 • солариум
 • отстранување тетоважи
 • масажи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.