Ослободете се од целулитот! До 47% попуст на антицелулитна масажа или пакет од 10 антицелулитни масажи во Салон за убавина Наташа Angels

img

Цена од

159 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

47%

Заштеда

141 ден.

Преостанато време

Купени: 7

Добивате

Опции на понудата:

Една антицелулитна масажа 300 ден. 159 ден.
Пакет од 10 антицелулитни масажи 2,500 ден. 1,490 ден.

* Времетраење: 30 мин

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.06.2020 до 20.08.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

 • Антицелулитната масажа е најдобар третман во борбата со целуитот.
 • Станува збор за масажа која ќе ја активира циркулацијата, ќе го подобри одвојувањето на ткивото и топењето на мастите.
 • Со масажата се стимулира еластичноста на кожата и поткожното ткиво и ја активира циркулацијата на крвта.

За компанијата

Салонот за убавина Наташа "Angels" ви ги нуди следните услуги:

 • Маникир и педикир
 • Нега на лице
 • Депилација
 • Масажи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.