За најефективно слабеење! До 84% попуст на третман за слабеење по избор: стимулација, тунел сауна или антицелулитна масажа во Тренд Ас во вредност од 1000 ден. по цена од 99 ден.

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

84%

Заштеда

501 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 23

 • Иван Козаров 64, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Опции на понудата:

Стимулација (30 минути) 300 ден. 99 ден.
Тунел Сауна (30 минути) 600 ден. 99 ден.
Антицелулитна масажа (30 минути) 400 ден. 99 ден.

.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.09.2021 до 23.10.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Напомена: за време на месечен циклус на клиентот третманите за слабеење не се изведуваат.

Опис

Стимулации

Третманите се едни од најефективните светски нехируршки третмани за намалување на мастите. Богатиот избор на програми за слабеење, за затегнување, за целулит, за лимфна дренажа, за лице и за стомак го прават овој третман еден од најдобрите со кои може да постигнете најразлични резултати во зависнот од желбата.

Тунел Сауна

Најнова метода на пазарот за брзо и ефикасно слабеење, губење на масните наслаги, отстранување на целулитот и детоксикација на телото.

Антицелулитна масажа

Специјална масажа за циркулација на телото и ефикасно отстранување на целулитот. Се препорачуваат неколку масажи и комбинација со други третмани за најдобри резултати.

Тренд Ас

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.