46% попуст на антицелулитна масажа + термоврап во Студио Оксалис во вредност од 650 ден. по цена од 350 ден.

img

Цена

350 ден.

Вредност

650 ден.

Попуст

46%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Антицелулитна масажа + термоврап (времетраење: 45 минути)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2022 до 20.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 077 647 821
 • Понудата е наменета само за жени 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Третманот се спроведува во следните чекори:

 • Масажа на критичната регија
 • Се обвиткува со вакум ќеса и се остава 10 минути
 • Повторно се прави антицелулитна масажа
 • Се измива местото
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.