35% попуст на пакет од 10 антицелулитни масажи со вендузи во времетраење од 30 минути во Gua Sha - центар за масажа и здравје во вредност од 6000 ден. по цена од 3900 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

35%

Заштеда

2100 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

10 антицелулитни масажи со вендузи (времетраење: 30 мин.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.05.2019 до 10.06.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Антицелулитната масажа со вентузи односно вакум чашки е техника која дава добри резултати без болка и несакани ефекти. Го намалува целулитот без притоа во процесот да се создаваат модринки. Се подобрува на циркулацијата на крвта, се поткрепува метаболизмот на кожните ткива, ја зајакнува кожата, го овозможува протокот на лимфата, помага при разбивање на целулитот, ги стимулира нервните завршетоци на кожата и се вклопува одлично во комбинација со Гуа Ша масажата.

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.