43% попуст на пакет од 5 антицелулитни масажи со концентрирани креми од бршлен во салон Весна Висаж во вредност од 1500 ден. по цена од 850 ден.

Цена

850 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

43%

Заштеда

650 ден.

Купени: 6

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Mitropolit Teodosij Gologanov 158, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

5 антицелулитни масажи со концентрирани креми од бршлен (времетраење од 30 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2020 до 30.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Работното време на салонот Весна Висаж. е од 12:00 - 20:00ч.
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Понудата е наменета и за мажи и за жени
 • За презакажување на резервиран термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

 

За компанијата

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.