51% попуст на пакет од 5 антицелулитни масажи во фризерско козметички салон Стеси во вредност од 1750 ден. по цена од 850 ден.

Цена

850 ден.

Вредност

1750 ден.

Попуст

51%

Заштеда

900 ден.

Купени: 6

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Бул. Јане Сандански бр. 51 (до Топлификација)

  Одведи ме таму

  075 782 787, 071 526 658

Добивате

5 антицелулитни масажи

*Времетраење на една антицелулитна масажа е 20 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Дозволете му на професионалниот тим од студио СТЕСИ да се погрижи за Вас!

Фризерско-козметичко студио СТЕСИ постои околу 8 години и успешно работи во доменот на фризерски и козметички услуги, благодарение на професионалноста на вработените и употребата на козметички препарати со висок квалитет.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.