50% попуст на пакет од 8 антицелулитни масажи со мадеро терапија во Магични Раце во вредност од 3200 ден. по цена од 1600 ден.

Вредност

3200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1600 ден.

Купени: 12

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Пакет од 8 антицелулитни масажи со мадеро терапија

*Времетраење на една масажа е 50 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2018 до 15.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Препуштете се на вистински професионалци и опуштете го вашето тело и сетила.

Магични Раце ги врши следните услуги:

 • Изработка на нокти
 • Депилација
 • Масажи
 • Третмани на лице
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.