До 84% попуст на пакет за слабеење по избор: 5 стимулации, 5 боди терм и 5 кавитации или 5 стимулации, 5 антицелулитни масажи и 5 кавитации во салон за убавина Сандра Ексклузив

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5000 ден.

Попуст

84%

Заштеда

4210 ден.

Купени: 4

 • ул. Васил Ѓорѓов 29/2 стан Б3 - до пицерија Балила

  Одведи ме таму

  070 350 159

Добивате

Опции на понудата:

5 твин систем, 5 антицелулитни масажи, 5 кавитации 7,000 ден. 1,490 ден.
5 крејзи фит третмани, 5 боди врапинг, 5 вакуум третмани 5,000 ден. 790 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата не важи за периодот 01.03-05.03.2019

Опис

Времетраење на услугите:

 • твин систем (20 мин)
 • антицелулитни (20 мин)
 • кавитации (20 мин)
 • крејзи фит (20 мин)
 • боди врапинг (30 мин)
 • вакуум третмани (20 мин)

Салон за убавина „Рефреш“ е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале. Салонот нуди третмани за разубавување од секаков тип, третмани за слабеење, депилација, маникир, педикир и масажи.

Услуги кои ги нуди студиото: депилација, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитна, со вулкански камења, спортска, медицинска масажа на грб, чоколадна, медна, арома и пилинг на тело).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.