Совршен изглед на вашето тело! 57% попуст на пакет од 10 антицелулитни масажи од Leonita Estetik во вредност од 7000 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

7000 ден.

Попуст

57%

Заштеда

4010 ден.

Купени: 2

Добивате

Пакет од 10 антицелулитни масажи

*Една антицелулитна масажа трае 30 мин. и се прави со посебен апарат за антицелулитна масажа 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.09.2022 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

G5 масажата е апарат кој се користи за елиминирање на постојниот проблем со целулитот со спречување на формирање на целулит.

 • Ја забрзува циркулацијата на крвта и ги зајакнува мускулите
 • Ја ублажува хроничната болка во мускулите и грчевите
 • Обезбедува еластичност со затегнување на кожата
 • Го затегнува телото
 • Го зарзува метаболизмот
 • Го отстранува хроничниот замор
 • Ја регулира регионалната циркулација
 • Овозможува отстранување на токсините
 • Ја поддржува и ја зголемува подвижноста на мускулите и зглобовите
 • Го забрзува соговорувањето на мастите
 • Овозможува регионално слабеење
 • Препораки за спречување на формирање на целулит
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.