12 ја следат оваа компанија


Антидекубитален душек со компресор Аries-1 + Effect

5650 ден.

Катeгории:

Опис

 • Антидекубитален пневматски душек со компресор.
 • Помагало за спречување на појава на декубитални рани.

Медицински индикации:

 • Антидекубитален душек со компресор Аries-1 + Effect

Се пребришува со влажна крпа.

Шифра: A-E2500F

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.