Одмор во Olympic Beach во Мај и Јуни! До 70% попуст на ноќевање во сместување по избор: двокреветна, трокреветна или фамилијарна соба во "Antique The Hotel"

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Olympic Beach во Мај и Јуни! До 70% попуст на ноќевање во сместување по избор: двокреветна, трокреветна или фамилијарна соба во "Antique The Hotel"

Цена

1,302 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,340 ден.

Попуст

70%

Заштеда

3,038 ден.

Купени : 7

 • Athinas 10 – Olympic beach Katerini Olympic beach Katerini, Greece (Ελλάς), 132851627

 • + 30 693 1010078

 • antiquethehotel@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање во сместување по избор за 2, 3 или 4 лица:

 • Двокреветна соба, цена: 4340 ден. (70 еур) 1302 ден. (21 еур)
 • Трокреветна соба цена: 4650 ден. (75 еур) 1922 ден. (31 еур)
 • Фамилијарна соба за 4 лица (две соби и кујна), цена: 6200 ден. (100 еур) 3162 ден. (51 еур)

*Колку ноќевања ќе престојувате толку купони е потребно да купите

*Сите соби располагаат со кујна и тераса на поглед на планината Олимп или кон улицата

*Бесплатно користење на клима уред и Wi-fi интернет


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2017 до 30.06.2017
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • За деца до 3 год. сместувањето е бесплатно

Опис

Хотелот е лоциран на 150 метри од плажата, 100 метри од локалните продавници и 25 км. планината Олимп.

Собите се просторни и располгаат со кујна и тераси со погледн кон планината Олимп или кон улицата. Бесплатен безжичен интернет е на располагање за гостите, како и бесплатно користење на клима уред.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ