Early Booking oдмор во Olympic Beach во Септември! 25% попуст на едно ноќевање во сместување по избор: двокреветна, трокреветна или четирикреветна соба во Antique The Hotel

Цена од

1419 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1892 ден.

Попуст

25%

Заштеда

473 ден.

Купени: 2

 • Athinas 10 – Olympic beach Katerini

  Одведи ме таму

  + 30 693 1010078

  antiquethehotel@gmail.com

Добивате

Наем на соба за едно ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

Наем на двокреветна соба 1,892 ден. (31 еур)
1,419 ден. (23 еур)
Наем на трокреветна соба 2,291 ден. (37 еур)
1,718 ден. (28 еур)
Наем на четирикреветна соба 3,785 ден. (61 еур)
2,839 ден. (46 еур)

*Сите соби располагаат со кујна и тераса со поглед кон планината Олимп или кон улицата

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2019 до 30.09.2019
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • За деца до 3 год. сместувањето е бесплатно
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Antique the Hotel располага со широка градина и е пријателски расположен кон вашите миленичиња. Располага со кујна опремена со фрижидер и купатило опремено со крпи. Во склоп на хотелот има и голема тераса. Гостите што престојуваат имаат можност да си купат спакувани оброци од страна на хотелот.

Во склоп на хотелот има опција за изнајмување на автомобил. Оваа област е позната по нуркање. Најблискиот аеродром е аеродромот во Солун, кој е на 46 километри од хотелот

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.