50% на антистрес масажа со мед за ослободување на токсините од телото и подобрување на имунитетот во Golden Fitness – Рени масажи во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

Купени: 2

Добивате

Антистрес масажа со мед за ослободување на токсините од телото и подобрување на имунитетот 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 31.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Понудата важи за локацијата во населба Аеродром (позади Capitol Mall)
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Медот е исклучително богат со јаглехидрати, минерали и витамини. Велат дека е природен антибиотик. Кожата сепак впива повеќе од корисните состојки отколку желудникот. Масажата со мед го тонизира целиот организам, помага при главоболки, несоница, депресија, артроза, белодробни и црнодробни болести, хроничен замор, справување со стресот… Бидејќи медот храни, омекнува и ја тонизира кожата, е незаменлива состојка во креми, маски, адитиви за када, балсами за коса, лосиони за тело, балсами за усни и кармини.

Масажата има истовремено терапевтски, релаксирачки и антитоксичен ефект.

Уште во древниот Тибет дознале дека така се отстрануваат наталожените отрови, бидејќи медот ги апсорбира токсините и помага за брзо исфрлање од организмот. Масажите се користат многу успешно во борбата со еден од најголемите непријатели на женската суета – целулитот. Тие дејствуваат поволно не само на кожата и поткожните ткива, но и на циркулацијата и лимфата. Медените масажи ги измазнуваат многу успешно женските тела по раѓање. Исклучително се корисни кај проблематична кожа и настинки во зима.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.