50% на антистрес масажа со мед за ослободување на токсините од телото и подобрување на имунитетот во Golden Fitness – Рени масажи во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

 • ул. Димо Хаџи Димов (Кисела Вода)

  071 555 510

  goldenfitnes1@gmail.com

Добивате

Антистрес масажа со мед за ослободување на токсините од телото и подобрување на имунитетот 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.05.2019 до 05.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата важи за локацијата во населба Аеродром (позади Capitol Mall)

Опис

Медот е исклучително богат со јаглехидрати, минерали и витамини. Велат дека е природен антибиотик. Кожата сепак впива повеќе од корисните состојки отколку желудникот. Масажата со мед го тонизира целиот организам, помага при главоболки, несоница, депресија, артроза, белодробни и црнодробни болести, хроничен замор, справување со стресот… Бидејќи медот храни, омекнува и ја тонизира кожата, е незаменлива состојка во креми, маски, адитиви за када, балсами за коса, лосиони за тело, балсами за усни и кармини.

Масажата има истовремено терапевтски, релаксирачки и антитоксичен ефект.

Уште во древниот Тибет дознале дека така се отстрануваат наталожените отрови, бидејќи медот ги апсорбира токсините и помага за брзо исфрлање од организмот. Масажите се користат многу успешно во борбата со еден од најголемите непријатели на женската суета – целулитот. Тие дејствуваат поволно не само на кожата и поткожните ткива, но и на циркулацијата и лимфата. Медените масажи ги измазнуваат многу успешно женските тела по раѓање. Исклучително се корисни кај проблематична кожа и настинки во зима.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.