2 ја следат оваа компанија


- 55%

55% попуст на чистење на вируси и оптимизација на системот на лаптоп, компјутер или таблет од Нитро Компјутери по цена од 1300 ден во вредност од 590 ден.

1300 ден.

590 ден.

Преостанато време

 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

 • Целосно прочистување на Вашиот лаптоп, компјутер или таблет од вируси, тројански коњи, црви и други малициозни софтвери и несакани програми
 • Инсталација на нов антивирусен софтвер и ажурирање на антивирусни дефиниции
 • Изборен 30% попуст на лиценца за антивирусен софтвер
 • Средување на драјверите на Вашиот лаптоп, компјутер или таблет
 • Оптимизација на работењето на уредот.
 • Комплетна проверка на разладниот систем.
 • #ОстаниДома со испраќање и враќање на Вашите уреди преку професионална доставна служба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 30.06.2020
 • Сервисите на Вашите уреди можеме да ги вршиме на тој начин што ќе ги доставите со наша организација, а ние ќе Ви ги вратиме поправените уреди преку професионална доставна служба,
 • Доставата се врши за сума 100 ден. за територијата на Скопје и 150 ден. за останатите делови во државата
 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи. ЛИНК
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 30.06.2020

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
 • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.