17% попуст на aпарат за нес кафе Linea inox во боја по избор од Алмак Инженеринг во вредност од 1500 ден. по цена од 1250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

17% попуст на aпарат за нес кафе Linea inox во боја по избор од Алмак Инженеринг во вредност од 1500 ден. по цена од 1250 ден.

Цена

1,250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

17%

Заштеда

250 ден.

Купени : 1

 • Ул.Никола Русински бр.15 Карпош 3

 • 075 220 979

 • almakinzenering@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб-Нед: 09:00 - 20:00

Добивате

Апарат за нес кафе Linea inox во боја по избор


Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2018 до 31.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку купите производи во вредност над 500 денари, добивате бесплатна достава
 • По купувањето на купонот, потребно е да ги испратите следните податоци: име и презиме, адреса, град, телефонски број и купон код и пин код на купонот на емаил адресата almakinzenering@yahoo.com 

Опис

Апарат за правење нес кафе со постоље

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ