55 ја следат оваа компанија


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производ

 • Одличен додаток за вашата кујна
 • Лесен и безбеден за употреба
 • Компактен дизајн
 • Работи на струја
 • Подгответе пуканки без да додавате масло со помош на врел воздух
 • Флексибилен
 • Димензии: 26 x 16.5 x 10.5cm
 • Должина на кабел: 100cm
 • Моќност: 1200W

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.