- 41%

41% попуст на апарат за ладни и топли третмани од Super Ortho

6430 ден.

3790 ден.

Преостанато време

Остануваат:

2
Катeгории:

 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Опис

Апарат за ладни и топли третмани

Кожата е најголемиот орган во човекото тело и грижата за неа претставува прв чекор кон грижата за подобро здравје. Со избирање на овој апарат кој интегрира топол и ладен спреј како и ароматерапија, веднаш се повикувате на промена за кое Вашето тело ќе ви биде благодарно. Покрај релаксирачките и смирувачките ефекти кои ги нуди, убавината и здравјето со негово користење се загарантирани.

 • Топлата пареа ја елиминира сета нечистотија и постигнува ефект на избледување на флеки и лузни. Со нејзино продирање порите се отвараат и лесно може да се отстранат изумрените клетки со цел да се добие светла, мазна и сјајна кожа. Во комбинација со ладната пареа се зголемува крвната циркулација а со тоа и еластичноста на кожата.
 • Ладната пареа делува анти-алергиски а воедно ја зголемува и способноста на телото да се заштити од настинки и ги подобрува телесните функции. Има можност и за употреба на хербални лекови и етерични масла кои со ширењето на пареата делуваат максимално релаксирачки и Ве опуштаат.

Искористете го овој апарат за да им кажете збугум на хемиските препарати и зголемете ја грижата за Вашето здравје на сосема природен начин!

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.