- 38%

38% попуст на апарат за нега на лице со микроструи од Super Ortho

2820 ден.

1750 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Опис

Грижата за Вашата кожа не подразбира секогаш скапи и сложени третмани. Важно е да знаете на што да се фокусирате кога станува збор за клучните фактори кои придонесуваат да имате убава и посакувана кожа. Со користење на овој мал, практичен и лесно пренослив апарат добивате 5 различни третмани.
1. Clean – Ги отстранува нечистотиите од кожата и го подобрува тенот.
2. Basic care – Стимулации кои продираат доволно длабоко, со што и го враќаат животот на кожата.
3. Leadin – Потхранување на длабоките слоеви на кожата правејќи ја мазна и свиленкаста
4. Lift – Затегнување на опуштената кожа со што допринесува за нејзино подмладување.
5. Bio wave – Обнова на клетките и враќање на нивната еластичност.
Испробајте го овој одличен апарат и уверете се како лицето  може да се негува и во сопствениот дом на лесен едноставен и испробан начин, исто како да сте биле во козметички салон и сте го одбрале Вашиот омилен третман. Резултатите ќе ве воодушеват!
Боја:Розева
Тежина: 35г
Работи со батерија која ја добивате со производот
Идеален за домашна употреба

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.