Апарат за отстранување на бигор ECOFINE + 3 години гаранција

14790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимален проток: 4 l/s
 • Температура: <70°C
 • Тежина на водата: <=1000ppm (CaCO3)
 • Димензија на цевкатана која се монтира уредот: 15mm/22mm
 • Моќ на влез: AC 220V/50Hz
 • Моќ на излез: DC 12V /200mA
 • Димензии на апаратот (mm) : 125/85/45
 • Димензии на пакетот (mm): 233/90/62
 • Спречува зголемување на нечистотија (создавање на нов бигор и каменец во цевките и на грејачите) : 90%-98%
 • Други стапки за прочистување (разградување на постоечкот бигор во цевките и на разградување на постоечкиот бигор во цевките и на грејачите) : 85%-98%
 • Стапки за корозија: намалувањенакорозијатa : 50%-90%
 • Стапки за стерилизација: ја стерилизира водата во системот за75%-98%.
 • Aлгицидална стапка: ги уништува алгите за 80%-95%.

Како работи ECOFINE?

Специјалните електронски импулси го менуваат процесот на кристализација на калциум и со тоа го стопираат таложењето на водениот бигор на површината.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.